Pracovní oděvy Třinec

Když jsme zaměstnáni v provozu, kde je nutný speciální oděv, je třeba, abychom se oblékli komfortně a zároveň splňovali všechny bezpečnostní předpisy. Pohodlí je důležité, už jen z toho důvodu, že osm nebo dvanáct hodin při plné zátěži ve fyzicky náročném zaměstnání znamená hodně pohybu. Samozřejmostí by pak měla být snadná údržba. O módu jde až v poslední řadě, ale určitě nás potěší, když bude takové oblečení i opravdu slušet, že? Práce pak bude lépe od ruky, protože si budeme připadat opravdu stylově. A s dobrou podšívkou se nestane, že se nachladíme a budeme muset zůstat doma s virózou nebo dokonce chřipkou. Zdraví je přeci hodně důležité a myslíme na něj až v první řadě, že?

Montérky letní

Práce venku v zimě klade vysoké nároky

Oblečení musí padnout doslova jako ulité, budeme v něm totiž trávit celou směnu. Ani práce doma na zahrádce není otázkou minut, ale spíše celého odpoledne. Záhony, ale i sekání trávy, případně práce s křovinořezem je náročná a přináší s sebou i spoustu potu a spálených kalorií. Právě proto by měl oděv určený pro práci být pohodlný, zahřát během podzimních a zimních plískanic a v neposlední řadě i dobře odvětrávat. Co z toho plyne? Pečlivý výběr je nutností, prohlédněte si tedy aktuální nabídku na pracovní oděvy Třinec. Pestré možnosti nejen pro práci v medicíně nebo průmyslových podnicích, kde je důraz na kvalitu nošených materiálů zcela zásadní. Pokud máte malou firmu podnikající v maloobchodu, jistě víte, že oblečení se může často ušpinit a snadná údržba je plus.

Pestrý sortiment je velmi důležitý, ať už jde o jakýkoliv průmyslový obor – oblečení v práci může pomoci chránit i zdraví, takže jeho výběr se musí dobře zvážit. Dobrá prodyšnost a antistatická úprava je klíčová například pro kuchaře nebo zaměstnance ve zdravotnictví, montérky, které můžete umazat při práci s olejem, uhlím nebo také dřevem, z nějž může zrovna odkapávat smůla, jsou také nezbytností nejen v kutilských dílnách. Nutné je také dodržovat určité normy, minimálně ve velkých provozech, kde se dbá na bezpečnost práce a úrazům je nutné v maximální možné míře předcházet. Stavebnictví a speciální stejnokroje? To snad ví naprosto každý, kdo měl někdy v bytě nebo domě řemeslníky a prováděl ve své nemovitosti dílčí rekonstrukce. Pracovní oděvy Třinec se vždy přizpůsobí!

Správný výběr velikosti je zcela zásadní

Pořídit si oblečení, které nám nepadne svou velikostí, je vždycky určitý problém. Pro volnočasové aktivity nemusí tolik vadit, že máme nevyhovující tričko – ale pro náročnější práci spojenou s vysokým energetickým výdejem už je to něco jiného. Pracovní oděvy Třinec nabízí velký široký sortiment, od montérek, vest a kalhot až po bundy nebo další nezbytnosti pro práci v terénu, která se musí občas vyrovnat s nepřízní počasí. Soupravy vhodné pro letní i zimní období, stačí si jen vybrat! Dobře si ale zkontrolujte tabulku velikostí a přeměřte se s krejčovským metrem – pas, hrudník, délka rukávu, to vše jsou důležitá čísla, bez kterých byste bohužel mohli sáhnout po oblečení nevyhovujících rozměrů. Výhodou jsou praktické kapsy, kam si lze dát například mobilní telefon nebo věci nutné pro práci.


Doporučené produkty